MATRIX
 
Matrix je přední profesionální vlasová řada . Je divizí firmy L´oreal Professional a zaručuje vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Představujeme Vám několik produktových řad s kompletní péčí o vlasy, maximální styling a fixaci bez ohledu na to, jestli jsou Vaše vlasy rovné, vlnité, barvené, suché nebo mastné. Tato vysoce kvalitní značková kosmetika se již několik let objevuje na české scéně profesionálních kadeřníků.


Nabízí v základní řadě systémy rozzařující, objemové, uhlazující, definující. Rozzařující systém - color smart - je určen pro barvené vlasy. Posiluje vlasy pomocí vitamínu E, chrání barvu díky UV filtrům a antioxidantům a rozzařuje vlasy pomocí výtažků z citronu. Objemový systém - amplify - je určen pro jemné vlasy. Obsahuje ultralehké částice, které vlasy zevnitř posilují a dodávají objem. Posiluje tak jednotlivá vlasová vlákna a zvedá je po celé délce. Uhlazující systém - sleek .look - to je řada pro suché a nepoddajné vlasy. Ceramidy regenerují narušené vlasy, uhlazují povrch vlasového vlákna a zacelují roztřepené konečky. Zároveň poskytuje intenzivní hydrataci díky výtažkům z bambuckého másla a meruňkového oleje. Definující systém - curl.life - určen pro vlnité vlasy. Dodává vlnitým vlasům pružnost. Obsahuje kombinaci pečujících složek a stylingových prvků, takže vlny jsou dokonale vyživené, pružné a pravidelné.

Základní řady MATRIX                

Je rozzařující systém pro barvené vlasy , které vyžadují zvýšenou péči a ochranu. Posilující a rozzařující systém color.smart se proto zaměřuje na 3 hlavní části. Posílit vlasy pomocí komplexu s vitamínem E, ochránit barvu díky UV filtru a antioxidantům a rozzářit pomocí výtažků z citronu, které dodávají vlasům vysoký lesk.

_____________________________________________________________________

Je řada pro jemné vlasy. Nabízí účinné řešení pro objem jemných vlasů. Pečující přípravky obsahují ultralehké částice, které vlasy zevnitř posilují a dodávají objem. Částice zůstávají ve vlasech a ty jsou tak s každým použitím plnější. Styling amplify s novou patentovanou Thixel Objemovou technologii posiluje jednotlivá vlasová vlákna a zvedá je po celé délce. Vytváří bohatý objem, hustotu a tvar. Nezatěžuje vlasy, dodává hebkost a lesk.

_____________________________________________________________________

Uhlazující Systém je určený převážně pro suché a nepoddajné vlasy.Poskytne 24 hodinové uhlazení a ochranu proti krepatění vlasů. Ceramidy regenerují narušené vlasy, uhlazují povrch vlasového vlákna a zacelují roztřepené konečky. Působí preventivně proti budoucímu poškození vlasů. Intenzivně hydratuje díky výtažkům z bambuckého másla a meruňkového oleje. UV-filtr pro ochranu vlasů před slunečním zářením.

_____________________________________________________________________

Definující systém je řada určená specielně pro vlnité vlasy.Podpoří vaše vlny a dodá jim pružnost! Vlnité vlasy potřebují vyrovnat vlhkost po celé délce vlasu a usměrnit vlny. Matrix Curl.Life proto obsahuje patentovanou kombinaci pečujících složek a stylingových prvků, která zaručuje, že vlny budou dokonale vyživené, pravidelné a pružné.

_____________________________________________________________________

Profesionální řada přípravků pro dokonalá řešení a maximální podporu služeb v salonu. Odborní pomocníci při chemických službách – pomůžou zajistit žádaný výsledek! Rychlá regenerace vlasů, dosažení perfektní blond, zdravá vlasová pokožka.

_____________________________________________________________________


Kosmetika z přírodních výtažků

Biolage Rejuvatherapie.

Vyživující terapie pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem). Rejuvathérapie z řady Matrix Biolage - zásadní průlom pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem) – matné, bez života, zcitlivělé a křehké. Biolage je unikátní kombinace Omega – 3 kyseliny získané z oleje lničky seté, výtažku z rajského jablka s výjimečnými antioxidačními účinky a rýžového proteinu nabízí vlasům jedinečnou vyživující terapii.

_____________________________________________________________________


Stylingová kosmetika

Vavoom.
Řada obsahující obsahující nejmodernější aktivní technologii se stylingovými flexi-polymery, která vytváří maximální objem, zajišťuje perfektní tvar, který drží po celý den a zanechává vaše vlasy hebké na dotyk. Zabraňuje slepování a účes tak lze upravovat během celého dne. Řada pro dokonalý styling. Představuje tvarující laky pro lehkost , pružnost a opakovanou úpravu účesu, laky pro konečnou úpravu účesu, sprej pod žehličku a ultra-lehké pěny pro stylový objem vlasů. Buďte přitažlivá, okouzlující, sexy! Buďte Vavoom !

_____________________________________________________________________

Stylingová kosmetika

Design Pulse.Stylingová řada , která byla vytvořena s inspirací od Errola Douglase, britského kadeřníka celebrit, člena Matrix Global Design Teamu. Se svým výjimečným citem pro styl, smyslem pro estetično a ovlivněn posledními módními a architektonickými trendy vytvořil výjimečnou kolekci střihů a stylingu – Design Pulse.